П`ятниця, 29.03.2024, 15:51
Шел Сільверстейн
УКРАЇНСЬКОЮ
Меню сайту
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи купили б ви книгу Шела, прочитавши перед тим усі вірші на сайті?
Всього відповідей: 22
Статистика
Форма входу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Vovchik, Taras  
Форум » Test category » Скільки має коштувати книга Шела Сільверстейна українською? » Моя ціна - 60 грн у роздрібній торгівлі
Моя ціна - 60 грн у роздрібній торгівлі
VovchikДата: Неділя, 15.08.2010, 10:18 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, враховуючи те, що доведеться купувати права на книгу, її верстка досить нелегка, а ще правовласники наполягають на товстій палітурці, вартість книги має скласти приблизно 40 грн. Додайте сюди магазинні накрутки - і буде 60. Вважаєте, хтось це купит? smile
 
TarasДата: Понеділок, 16.08.2010, 19:25 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Модераторы
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
60 гривень - це круто! Це занадто круто. Щоправда, у Львові на Форумі дитячі книжки Абабигаламаги розлітаються, як гарячі пиріжки, але це, мабуть, швидше виняток... Треба щось вигадати, якщо це в принципі можливо.
 
GalynaДата: Понеділок, 16.08.2010, 19:26 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Чому ні? Ця книжка варта того. Відкриють, погортають, посміються - і куплять! Якби ще презентувати цікаво

Абабагаламага не хоче видати Силверстейна? smile

Повідомлення відредагував Galyna - Понеділок, 16.08.2010, 20:59
 
VovchikДата: Понеділок, 16.08.2010, 21:51 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, для мене 60 грн це теж забагато. Але ЯКЩО книга матиме товсту палітурку, ЯКЩО буде надрукована на екологічно чистому фінському папері, що зменшує контрастність тексту і передбачений для друку дитячих видань, КОЛИ видавництво заплатить гроші за права на текст, КОЛИ воно дасть верстальнику гроші за непросту верстку, КОЛИ заплатить перекладачам smile то десь так і вийде.
Щодо видавництва - я попередньо домовився з тернопільським "Богданом". Думаю, воно ні чим не гірше, а то й краще, за абабу. Принаймні, я знаю, як з ним працювати. Презентації потрібні обов*язково. Галина перша зробить перформанс у Харкові, Тарас - у Львові, я в Києві... А ще на виставку якусь усі з*їдемось... Ну, як годиться.
 
GalynaДата: Понеділок, 16.08.2010, 22:08 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Та мені теж трохи задорого. Але думаю, що покупці знайдуться.
А який планується наклад?
 
VovchikДата: Понеділок, 16.08.2010, 22:37 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Оцього ще не знаю. Здається, пора створити ндоступну для некористувачів сторінку форуму щоб обговорити безпосередньо питання видання.
Днями знову балакатиму з видавцем, пропедалюю купівлю прав, але й тоді ще про наклад не знатиму.
 
TarasДата: Субота, 21.08.2010, 13:03 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Модераторы
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Vovchik)
Презентації потрібні обов*язково. Галина перша зробить перформанс у Харкові, Тарас - у Львові...

Хоча до цього ще далеко, але мушу признатись, що презентатор з мене нікудишній. Тож, колеги, доведеться
вам завітати до Львова для підсилення PR-бригади smile
 
Форум » Test category » Скільки має коштувати книга Шела Сільверстейна українською? » Моя ціна - 60 грн у роздрібній торгівлі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Пошук
Друзі сайту
[Vox.com.ua] Портал українця Видавництво Старого Лева КНИГАРНЯ 'Є' - книжковий інтернет-магазин Персональний сайт Володимира Чернишенка Офіційний сайт Шела Сільверстейна Украина онлайн Український рейтинг TOP.TOPUA.NET каталог сайтів
Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний хостинг uCoz